1,238
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 159: | Line 159: | ||
!Lecture | !Lecture | ||
!Venue | !Venue | ||
|- | |||
|2025 | |||
|{{Template:Viewer/Link|page=File:OSWe27032521f0b4d669eaa6e6f585ace46.pdf|url=|label=Putting the AI in FAIR: How Ontologies Unlock Battery Knowledge for the Agentic Era}} | |||
|POLiS Seminar | |||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||
| Line 345: | Line 349: | ||
|Talk | |Talk | ||
|{{Template:Viewer/Link|page=Item:OSW619ef9c079964493888b72d639c3f58c|url=|label=SOSOBA}} | |{{Template:Viewer/Link|page=Item:OSW619ef9c079964493888b72d639c3f58c|url=|label=SOSOBA}} | ||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||