1,238
edits
No edit summary |
m (add Connect to Power Up! meeting) |
||
| Line 356: | Line 356: | ||
|Talk | |Talk | ||
|{{Template:Viewer/Link|page=Item:OSW619ef9c079964493888b72d639c3f58c|url=|label=SOSOBA}} | |{{Template:Viewer/Link|page=Item:OSW619ef9c079964493888b72d639c3f58c|url=|label=SOSOBA}} | ||
|- | |||
|2025 | |||
|Connect to Power Up! | |||
|Online | |||
|National R&D Priorities and Trends in Norway | |||
|Invited | |||
|Talk | |||
|{{Template:Viewer/Link|page=Item:OSW6499d04ced9649f8bbc50f1e940a50c8|url=|label=Battery2030+}} | |||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||