1,238
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 340: | Line 340: | ||
!Contribution | !Contribution | ||
!Project | !Project | ||
|- | |||
|2025 | |||
|{{Template:Viewer/Link|page=|url=https://semanticmaterials.com/|label=Semantic Materials Workshop 2025}} | |||
|Cambridge, UK | |||
|A semantic approach to battery digital twins | |||
|Invited | |||
|Talk | |||
|Matchmaker, {{Template:Viewer/Link|page=Item:OSWd364682b4d274585b8ab6fb6d237d890|url=|label=DigiBatt}} | |||
|- | |- | ||
|2025 | |2025 | ||